Relax Gaming Bingo mängureeglid

Konto loomine ja sisselogimine
Bingo mängu valimine
Mängutüübid
27 Palli Bingo
75 Palli Bingo
75 Palli Variant Bingo
90 Palli Bingo
Bingo mängimine
Pileti ostmine
Mängimine
Mängu ID
Seaded
Rikked
Jackpoti tõrked
Seaded
Mini-mängud
Jututuba
Jututoa etikett
Jututoa mängud
Bingoratas
Eripakkumised
Roll-On Bingo
Enne mängu algust
Võitjad
1 Puudu / 2 Puudu Bingo
Auhinnad
Võitjad
Osta üks, saad teise tasuta (BOGOF)
Auhinnad
Jackpotid
Fikseeritud jackpot
Escalator Jackpot
Progresseeruv jackpot
Jagatud Jackpot
Jackpoti päringud
Jackpoti kasutustingimused
Voucherid
Panustamise tingimused
Panustamistingimustega voucherite vaatamine
Voucherite väärtuste rahaks muutmine
Ammendatud voucher
Panustamise tingimused ja nõuded
Missioonid
Kraapekaardid
Valuuta
Juhuslikkus
Mängude keskmine väljamaksete määr

Konto loomine ja sisselogimine

Bingo mängimiseks tuleb luua bingo alias. Kui te olete seda teinud, saate igal ajal bingot mängida.

Bingo mängu valimine

Bingo tubasid/mänge saab vaadata kas tubade vaates või loendi vaates. Vaikimisi tubade vaates on näidatud toad ja kuvatakse info järgmisena algava mänguvooru kohta. Mõned toad on kuvatud suletuna ning mängijale on tubade vaates näha, mitme tunni pärast tuba avatakse. Tubade vaade lubab mängijal liituda koheselt mängutoaga ja osta algava mänguvooru pileteid.

Mänguvoorud on kuvatud dünaamilise loendina, vaikimisi järjestatuna mängu algusaja järgi. Nimetatud loendit on võimalik sorteerida iga veeru järgi, kasutades erinevaid kriteeriume, nt mängu tüüp. Loendivaates on võimalik osta üksikute mänguvoorude pileteid ilma mängutuba avamata ja osta pileteid ette hiljem algavateks voorudeks hoolimata vooru algusajast. Mängijal on ka võimalus mängutuba avada, klikkides toa nimel.

Mängutüübid

27 Palli Bingo

HexaBingo on 27 palliga, 1-rea ja 1 võitjaga bingo formaat, milles osaleb3 mängijat. Iga mänguvoor algab auhinna loosiga.

Mängu eelne loterii otsustab mängu auhinna, see varieerub 2st kuni 1000 kordse sisseostu summani. Loosi tõenäosused on näidatud väljamaksete tabelis.

27 palli Bingos (HexaBingo) on igal piletil 3x3 unikaalset numbrit 1st kuni 27ni. Nendest 27st numbrist loositakse pallid juhuslikus järjekorras ning märgitakse automaatselt mängupiletil. Mängija kes saavutab esimesena horisontaalse rea, on võitnud. Auhinna suuruse määrab sisseostu summa ning auhinna loosi tulemus, mis vastan välmamakse tabeli tõenäosusele.

75 Palli Bingo

Kõik loositud bingo numbrid on seotud tähtedega sõnast BINGO. Tähtede all olevad numbrid langevad alati järgnevasse vahemikku:

75 Palli Bingo iga mänguväli koosneb 25-st ruudust, 5-st reast ja 5-st veerust. Igal ruudul on number, välja arvatud keskmisel ruudul, mida nimetatakse „tasuta ruuduks” ja sellel on ikoon.

Tavaliselt on iga rea bingo mängus 5 auhinda;

Mängija, kelle loositud numbrid annavad piletil kokku horisontaalse, vertikaalse või diagonaalse rea, võidab 1. rea auhinna. Järgnevate ridade auhindade võitmiseks loevad ainult loositud numbrid horisontaalsetes ridades.

75 Palli Variant Bingo

Kõik loositud bingo numbrid on seotud tähtedega sõnast BINGO. Tähtede all olevad numbrid langevad alati järgnevasse vahemikku:

75 Palli Variant Bingo iga mänguväli koosneb 25-st ruudust, 5-st reast ja 5-st veerust. Kokku on igal piletil 25 numbrit. 75 Palli Variant Bingos müüakse pileteid kolme kaupa, igal mänguväljal on numbrid 1- 75, sealjuures ükski number ei kordu.

Kokku on iga rea bingo mängus 5 auhinda:

Mängija, kelle loositud numbrid annavad piletil kokku horisontaalse, vertikaalse või diagonaalse rea, võidab 1. rea auhinna. Järgnevate ridade auhindade võitmiseks loevad ainult loositud numbrid horisontaalsetes ridades.

90 Palli Bingo

90 Palli Bingo mänguväli koosneb 3-st reast ning 9-st veerust. Iga rida sisaldab 5 numbrit (ja 4 tühja ruutu). Kokku on igal piletil 15 numbrit. Pileteid müüakse 6-se komplektina või ükshaaval. Iga komplekt sisaldab numbreid 1 kuni 90, sealjuures üksi number ei kordu.

Igas mängus on 3 auhinda:

Bingo mängimine

Pileti ostmine

Kell näitab aega, mis on veel jäänud kuni järgmise mänguvooru piletite müügi sulgemiseni.

Mängija saab valida pileteid nende peal klikkides. Pileteid on võimalik ka kiirvalida, klikkides mängutoa piletite ostmise jaotises numbrite peal.

„Osta” nupp näitab mängija poolt valitud piletite kogu maksumust. Piletid ostetakse „Osta” nupul vajutades. Mängija saab osta pileteid juurde kuni piletite müük pole lõppenud või mängijal ei ole juba maksimaalne lubatud hulk pileteid. Ostetud pileteid ei saa tagasi müüa, v.a juhul, kui mänguvoor tühistatakse. Sellisel juhul on tagasimakse automaatne.

Mängimine

Bingo mäng algab kui piletite ostmise lõpuni aega näitav kell on jõudnud nulli ning sellest on möödunud täiendavad 10 sekundit.

Piletite numbrite märkimine toimub automaatselt, samas on mängijal võimalus sätete alt lülitada välja automaatne märkimine ja kasutada numbrite käsitsi märkimist. Võitja tuvastamine toimub automaatselt, seega isegi juhul kui mängija on käsitsi märkimisel unustanud ka kõik numbrid märkida, saab ta võitva pileti korral ettenähtud auhinna. Võitjate aliased on nähtavalt avalikustatud.

Klikkides loositud pallide kohal ja paremal oleva 3 punkti peal, saab mängija valida, kas kuvatakse 4 viimati mängus loositud palli või mitte. Kõiki loositud numbreid saab näha, klikkides loositud pallide kohal ja vasakul oleva 6 väikese ruudukese peal.

Mängu ajal, kui järgmise võidutasandi võitmine on lähedal, on võimalik näha, millised mängijad on sellele kõige lähemal ja milliseid numbreid nad võitmiseks veel vajavad. Iga auhinna võitjad on kuvatud nii mängu ajal kui ka peale mängu lõppu.

Mängijal võib samaaegselt olla avatud mitu bingo tuba. Aktiivsed toad on kuvatud eraldi vahelehena mänguala peal. Vahelehed näitavad kui mängija on lähedal Bingole ja kuvatud on informatsioon mängu algusaja kohta. Uued toad on võimalik aktiviseerida läbi lobby või „Vali mäng” nupu abil avatud toas.

Erinevate võidukombinatsioonide auhinnafondi suurus ja mänguvoorude auhinnad sõltuvad konkreetseks mänguvooruks müüdud bingopiletite arvust. Rake ja jackpot kaaspanus võetakse kogunenud auhinnafondist enne mänguvooru auhindade kuvamist.

Bingo ja bingo minimängude mängimiseks ei ole lubatud kasutada kolmanda poole tarkvara.

Mängu ID

Käimasoleva mängu ID on alati toas kuvatud. Mängu ID on iga mänguringi jaoks unikaalne.

Eelmiste mängude tulemusi ja lisainfot saab vaadata klikkides mängutoas lingile „Eelmine: xxx” või klõpsates Seaded ikoonile ja avades „Mängude ajalugu”.

Seaded

Mängijal on võimalik muuta järgnevaid mängu seadeid:

Rikked

Kui ühendus bingo mänguga mingil põhjusel kaotatakse, nt interneti ühenduse probleemide tõttu, siis veebibrauseri uuesti laadimisel on võimalik mängu tagasi pääseda ning osalemist jätkata.

Bingomängud jätkuvad automaatselt järgmistel juhtudel:

Nende juhtumite mänguvoorude tulemused on leitavad “Mängu ajalugu” alt menüüpunktist “Seaded”. See tähendab, et mängija ei kaota võimalikku jackpoti ja kõik tema võidud kantakse tema kontole.

Minimängude mängimine lõpeb aktiivse mänguvooru lõppedes ja mängija peaks saama jätkata mängimist katkemise kohast, kui ta taastab uuesti ühenduse ja avab uuesti vastava minimängu.

Kui minimängu ei avata uuesti 48 tunni jooksul, lahendatakse mänguvoor automaatselt ja võimalikud võidud kantakse mängija kontole.

Mängu rike tühistab kõik väljamaksed ja mängud.

Jackpoti tõrked

Kui ühendus bingo mänguga mingil põhjusel kaotatakse, nt interneti ühenduse probleemide tõttu, siis veebibrauseri uuesti laadimisel on võimalik mängu tagasi pääseda ning osalemist jätkata.

Bingomängud jätkuvad automaatselt järgmistel juhtudel:

Nende juhtumite mänguvoorude tulemused on leitavad “Mängu ajaloo” alt menüüpunktist “Seaded”. See tähendab, et mängija ei kaota võimalikku jackpoti ja kõik tema võidud kantakse tema kontole.

Mängu rike tühistab kõik väljamaksed ja mängud.

Seaded

“Seaded” aknasse pääseb läbi menüüs asuva “Seaded” ikooni.

“Seaded” aknas on mängijal võimalik vaadata oma profiiliga seotud informatsiooni ja mänguajalugu. Mängija võib muuta enda Bingo aliast iga 90 päeva järel. Kui see võimalus on olemas, saab vajutada aliase kõrval olevale pliiatsi ikoonile.

Mini-mängud

Mängija saab bingo kõrvale mängida ka mini-mänge. Lisaks on mängijal võimalus õnnerattaga saada igale mini-mängule tasuta spinne, kampaaniaid või kraapekaarte. Lisaks rahale on võimalik mängimiseks kasutada ka sobivaid vouchereid. Lisateavet nende kohta leiab nende reeglite vastavast jaotisest.

Tasuta spinnid aeguvad ja eemaldatakse, kui nende aegumiskuupäev on kätte jõudnud.

Jututuba

Jututoas on võimalus suhelda teiste mängijatega ja näha, kes veel selles toas viibivad.

Jututoa moderaator jälgib vestlust, hoiab jututoa lõbusa, sõbraliku ning turvalise kohana. Moderaatori tunneb ära teistest mängijatest erineva jutumulli värvi järgi.

Moderaatoritel pole võimalik tegeleda kontode kohta käivate päringute ega tagasimaksetega. Aususe tagamiseks on meie moderaatoritel rangelt keelatud mängida mistahes mängu meie lehel. Moderaatorid töötavad eraldatuna klienditoest. Kui moderaator ei suuda mängija küsimust/probleemi lahendada, suunab moderaator mängija klienditoe poole.

Jututoas on sobimatute sõnade filter, mis piirab ebasündsate väljendite kasutamist. Kui mängija üritab kasutada keelatud sõnu, saab ta selle kohta märkuse ning sõnumit jututoas ei edastata. Me soovime hoida keelatud sõnade nimekirja värskena, et vältida meie jututubades ebaviisakat/ründavat keskkonda. Palume ebaviisaka kõnepruugi märkamise korral kontakteeruda meie klienditoega.

Jututubasid ei jälgita 24 tundi päevas ja kui mängija märkab teise mängija ebaviisakat käitumist, saab ta soovimatu mängija enda jaoks jututoas vaigistada. Klikkides mängija avatari või sõnumi peal avaneb võimalus mängija sõnumid peita. Mängija saab vaigistuse maha võtta läbi jututoas oleva mängijate nimekirja.

Jututoa etikett

Kõik mängijad peavad allolevaid juhised järgima, et tagada suhtlemiseks sõbralik ja meeldiv õhkkond:

Moderaatoritel ja klienditoel on õigus eelnimetatud reeglite eiramisel mängija jututoast eemaldada ning mängija jaoks Bingo mängimise võimalus täielikult blokeerida. Jututoa kasutamise blokeerimise korral saab mängija jututoas sõnumit edastada püüdes teate jututubades teadete edastamise piirangute kohta.

Jututoa mängud

Moderaatorid mängivad jututubades päeva jooksul erinevaid jututoa mänge. Jututoa mänge on võimalik mängida bingo ajal ekstra auhindade võitmiseks.

Selleks, et mängida ja võita, pead samaaegselt bingo ruumis bingot mängima. Erinevaid mänge ja mängureegleid tutvustavad moderaatorid jututubades, seega mängimiseks ja võitmiseks jälgi moderaatorite juhiseid.

Moderaatorid otsustavad, milliseid mänge ja millal mängida ning tagavad, et kõiki jututoa mänge mängitakse ausalt ja ilma diskrimineerimata.

Pea meeles, et jututoa moderaatori otsus jututoa mängu tulemuste osas on alati lõplik. Jututubade mängude võidud kantakse moderaatori poolt otse mängija kontole.

Bingoratas

Täitke bingoratta edenemisriba mängides raha eest bingot, mini-mänge ja Hexabingot. Kui edenemisriba on täidetud siis avage rattaleht, keerutage ratast ning Teil on võimalik võita Hexabingo pileteid, tasuta spinne ja raha.

Bingoratta keerutus aegub 61 päeva pärast peale selle saamist. Iga keerutus ei taga võitu.

Eripakkumised

Roll-On Bingo

Roll-On Bingo algab nagu kõik teisedki bingo mängud - näiteks 1-rea, 2-rea ja täismängu auhindadega, kuid selle asemel, et seejärel lõppeda, mäng jätkub ning annab ka järgnevate täismängu võitude eest auhindu. Roll-On Bingo mängudes võib lisaks tavapärastele võitudele olla kuni 10 auhinda järgnevate täismängu võitude eest.

Jackpoti pole võimalik lisa täismängu võitude puhul võita.

Enne mängu algust

Enne Roll-On mängu algust näidatakse mängu juures informatsiooni Roll-On mängu algamise kohta ning täpsemaid detaile täismängu lisaauhindade kohta. Täpsema Roll-On auhindade jaotuse nägemiseks tuleks auhindade juures klikkida “Roll-On” ikoonil.

Võitjad

Roll-On lisaauhindade võitjatele avaneb väike lisaaken, mis näitab, mitu mängijat seda auhinda jagavad ning mitu lisaauhinda Roll-On mängus veel järgi on. Võitjate nimed on nähtavad Roll-On auhinna väljal.

Mängu lõpus ilmub spetsiaalne võidu animatsioon, mis kuvab Roll-On võitjad. Samuti saab mängija kontrollida kõiki detaile oma Roll-On võitude kohta “Mängu Ajalugu” alt.

1 Puudu / 2 Puudu Bingo

XPuudu (ingl. XTG - X To GO) suurendab mängijate võitmise võimalusi, kuna see premeerib kõiki, kes on võidule lähedal. X Puudu viitab olukorrale, milles mängija bingo piletil on nt 1 Puudu - üks number on võidust puudu. 1 Puudu ja 2 Puudu mängud pakuvad mängijatele võimaluse võita rahalisi auhindu ka juhul kui neil ei õnnestu võita peamisi auhindu.

Nendel mängudel on eraldi auhinnad mängijatele, kes saavutavad oma piletitel xPuudu kriteeriumi, kuid seda AINULT juhul kui mäng käib viimase auhinna, täismängu peale.

Mängijal on võimalik sellist tüüpi mängu eristada spetsiaalse ikooni järgi.

Auhinnad

XPuudu mänge on võimalik konfigureerida erinevalt. Mängud võivad maksta välja XPuudu auhindu järgnevalt:

Auhinnaks võib olla ka osa XPuudu auhinnafondist või eelnevalt kindlaks määratud summa, nt 0.10€ kriteeriumi täitmise kohta. Auhindasid võib välja maksta nii voucheri kui raha kontole.

Võitjad

Kui XPuudu auhind on mängus saadaval, siis eraldi võidu animatsioon näitab mängu lõppedes XPuudu võitjate nimekirja. Samuti saab mängija kontrollida kõiki detaile oma XPuudu võitude kohta “Mängu Ajalugu” alt.

Osta üks, saad teise tasuta (BOGOF)

Iga ostetud pileti eest kindlale mänguvoorule saab tasuta X lisapiletit. See võib tähendada ka pakkumisi nagu nt. osta 5 saad 2 tasuta või osta 12 saad 1 tasuta jne.

Auhinnad

Auhinnafond igas bingo mängus sõltub sellesse mängu ostetud piletite hulgast. Mida rohkem pileteid on ostetud, seda suurem on ka auhinnafond.

Osad bingo Jackpotid ja auhinnafondid on seotud ka teiste bingo veebilehtedega, mis kuuluvad Relax Bingo Network’i. Selliselt seotud mängude puhul maksab iga mängija, sõltumata millisel lehel ta mängib, pileti eest täpselt sama hinda ning iga pileti puhul garanteeritakse võrdne võiduvõimalus. Bingo leheküljed jagavad mänge, et saavutada mängijatele suuremaid ja paremaid auhindasid.

Bingos võivad kaks või rohkem mängijat võita/jagada auhinda, st mängijatel võib olla pileteid, mis saavutavad võitmise kriteeriumi sama palliga. Selliste olukordade puhul jaotatakse auhinnad võitjate vahel võrdselt. Võidud kantakse mängija raha või voucheri kontole pärast mänguringi lõppemist.

Jackpotid

Bingo mängudes on võimalik võita jackpot. Vastavalt mängitavale mängule võib jackpot olla fikseeritud või progressiivne. Need jackpotid kogunevad kas mängijate panustest (progresseeruv jackpot) või paneb selle välja teenusepakkuja (fikseeritud jackpot ja Escalator jackpot).

Fikseeritud jackpot

Fikseeritud jackpot suurus ei kasva bingopiletite ostmisega. Fikseeritud jackpotti on võimalik kindlates bingomängudes võita, kui mänguvooru andmetes on sellekohane info kuvatud. Võitmiseks on vajalik kokku saada täismäng määratud arvu (või vähemate) pallidega. Kui mängus on 2 või rohkem samaaegset võitjat, siis igaüks neist saab jackpot täissumma.

Jackpoti summa kantakse mängija kontole peale mänguvooru lõppemist. Juhul kui mängija kontole ei ole võitusid laekunud, palume kontakteeruda klienditoega.

Escalator Jackpot

Escalator jackpottide võitmise tõenäosus suureneb pidevalt. Kui Escalator jackpotil ei ole võitjat, on järgmise Escalator jackpotiga mänguvooru jackpot pallide arv mõnevõrra suurem, mutes selle võitmise lihtsamaks. Pärast jackpoti välja loosimist langeb jackpoti võitmise tõenäosus selle algsele pallide tasemele või muutub jackpot passiivseks kuni see uuesti aktiveeritakse.

Kui ühel loosimisel on mitu jackpoti võitjat, jagatakse jackpot võrdselt kõigi võitjate vahel.

Progresseeruv jackpot

Progresseeruv jackpot on jackpot, mille väärtus suureneb bingopiletite ostmisega. Progresseeruv jackpot algab kindlaks määratud summaga €5000, kuid suureneb vastavalt piletite müügile. Mida rohkem pileteid müüakse seda suuremaks jackpoti summa kasvab. Sõltuvalt progresseeruva jackpot saadavusest läheb kuni 2% antud mänguvooru piletimüügi summast progresseeruva jackpot fondi. Võitmiseks on tarvis kokku saada täismäng määratud arvu (või vähemate) pallidega. Kui sama palliga tuleb mitu progresseeruva jackpot võitjat, jagatakse see võrdselt kõikide võitjate vahel. Jackpoti suurus on kuvatud bingomängu andmetes.

Kui progresseeruv jackpot täisväärtus võidetakse muutub jackpoti väärtus algsele tasemele €5000. Progresseeruval jackpotil ei ole maksimaalset väärtust.

Jagatud Jackpot

Osad jackpotid on üles seatud “Jagatud Jackpot”ina (Community Jackpot). Jagatud Jackpotis läheb protsent jackpotist mängijatele, kes on saavutanud jackpoti kriteeriumi ja ülejäänud protsent makstakse mängijatele, kes on ostnud võitva vooru pileti. Nimetatud ülejäänud % makstakse sellesse mänguvooru pileti ostnud mängijate vahel proportsionaalselt vastavalt sellele, mitu piletit nad ostnud olid. Jackpoti kriteeriumi täitnud mängija saab samuti osa proportsionaalselt jagatavast osast, vastavalt oma piletite arvule. Jagatud jackpoti jagatakse ainult selles mängus, kus jackpot võidetakse. Poole auhinnafondist võidab jackpot võitnud mängija(d)m teine pool jagatakse võrdselt ülejäänud kvalifitseeruvate mängijate vahel.

Osad Jackpotid on võrgustiku ülesed, mis tähendab, et neid võib võita erinevates bingo tubades.

Jackpoti päringud

Juhul kui mängijal peaks tekkima küsimusi jackpoti võitude kohta, siis palume saata klienditoele päringu järgmise informatsiooniga.

Jackpoti kasutustingimused

2 või rohkem inimesi võivad jagada jackpoti auhinda. Nt on võimalik, et mitu mängijat saavutavad võidu kriteeriumi sama palli loosimisega. Kui peaks juhtuma, et mitu mängijat täidavad samaaegselt jackpoti võitmise kriteeriumi, siis jagatakse jackpoti võidusumma võrdselt mängijate vahel, v.a juhul, kui tegemist on fikseeritud jackpotiga.

Mängijal on võimalus võita jackpot ainult nendes mängudes, kuhu ta on ostnud vähemalt ühe pileti ja kus on jackpoti võimalik võita. Ühe piletiga on võimalik võita ainult üks jackpot. Juhul kui pilet peaks täitma rohkem kui ühe jackpoti kriteeriumi, siis makstakse välja suurim. Relax Gaming Ltd jätab endale õiguse eemaldada jackpot pärast selle võitu.

Katkestamine

Jackpot võidakse katkestada. Pärast katkestamist peab progressiivse jackpoti pank jätkuma samasuguse väärtusega, mis oli progressiivse jackpoti pangal enne katkestamist. Fikseeritud jackpoti võidakse katkestada igal ajal enne, kui mängijad saavad osta bingovoorule pileteid, sest siis ei ole ükski mängija vastava jackpoti panka kaaspanust teinud.

Lõpetamine

Progressiivse jackpoti pank ja fikseeritud jackpotid võidakse lõpetada. Enne lõpetamist tuleb täita järgmised tingimused:

Relax Gaming Ltd jätab endale õiguse muuta neid kasutustingimusi igal ajal.

Voucherid

Bingo voucherite võidud on automaatselt leitavad mängija konto voucherite lehelt “Minu Bingo” vaatest.

Bingo voucher ei ole rahaks vahetatav ning seda saab kasutada ainult bingo mängimiseks. Voucheri kasutamiseks peab mängija lähtuma igal konkreetsel voucheril märgitud panustamistingimustest.

Kõiki voucheri vahendid kasutatakse enne konto rahalisi vahendeid.

Voucherid aeguvad ja eemaldatakse juhul kui voucheri aegumiskuupäev on käes.

Mängija saab valida ka voucherite mitte kasutamise. Sellisel juhul on mängijal võimalik voucher “Minu Bingo” lehelt kustutada, vajutades voucheri paremas ülanurgas nupule “X”.

Panustamise tingimused

Panustamise tingimused määravad ära, mitu korda peab voucheri algse väärtuse läbi mängima enne, kui mängija saab oma võitusid rahas välja kanda. Kõik võidud, mis mängija saavutab voucherit kasutades, kogunevad voucheri saldole kuni panustamise tingimused on täidetud. Mängijal ei ole võimalik voucheri vahendite jääki kontolt välja kanda. Mängija saab neid voucherite vahendeid kasutada panustamistingimuste täitmiseks. Voucheri konto konverteeritakse automaatselt rahaks, kui läbimängimise tingimused on täidetud.

Panustamistingimustega voucherite vaatamine

Mängijal on võimalik “Auhinnad” lehelt vaadata kõiki oma vouchereid, panustamistingimustega seotud informatsiooni ning mängija progressi konkreetsetele panustamistingimuste täitmises.

Voucherite väärtuste rahaks muutmine

Selleks, et vabastada voucherite vahendeid rahaks, peab mängija täitma kõik panustamistingimused. Juhul kui kõik tingimused on täidetud, vabastatakse kogu voucheri jäägina talletatud vahendid mängija kontole rahaks.

Ammendatud voucher

Juhul kui voucheri jääk on null, kustutatakse panustamistingimused ja voucher tühistatakse, välja arvatud järgmistel juhtudel: Mängija on soetanud pileteid eelseisvateks mängudeks voucheri kontoga, millel on panustamistingimused täitmata. Sellisel juhul jäetakse see konkreetne voucher avatuks kuni panustamistingimused on täidetud või mänguvoor on mängitud.

Näide:

Panustamise tingimused ja nõuded

Voucheri kasutamisel peab mängija arvestama panustamistingimustega, mis on igale konkreetsele voucherile seatud. Panustamistingimustega voucherid saab rahaks muuta alles siis, kui kõik sellele voucherile kehtivad voucheri väärtusest tulenevad panustamiskordade tingimused on täidetud. See tähendab, et kui voucheri väärtus on 10€ ja panustamise nõudeks on 2 korda, tuleb mängijal kulutada voucheri kontoga 20€ enne, kui selle võidud kantakse raha kontole.

Kui mängija saab voucheri, on tal võimalus sellest loobuda, eemaldades konkreetse voucheri “Minu Bingo” leheküljel. Kui voucher on eemaldatud või aegub, kaovad kõik selle voucheriga seotud vahendid ja nõuded. Voucheri eemaldamise korral ei ole mängijal enam võimalik seda taastada.

Relax Gaming Ltd jätab endale õiguse panustamise tingimuste ja nõuete muutmiseks.

Relax Gaming Ltd jätab endale õiguse igal hetkel maha arvata ükskõik milline voucher ja/ või auhind mängija kontolt.

Missioonid

Missioonid on ülseanded, mis on võimalik täita bingot ja mini-mänge mängides, et võita auhindu. Missioonidel on kindel aegumisaeg ja nende osad/ülesanded või kogu missioon tuleb auhindade võitmiseks täita enne seda aega. Missioonil osalemiseks võib olla vajalik liitumisnupu vajutamine.

Auhinnad missiooni ülesande, osa või missiooni enda täitmise eest kantakse automaatselt mängija kontole. Muud missiooniga seotud reeglid ja tingimused kuvatakse missiooni kirjelduses.

Kraapekaardid

Bingos on võimalik erikampaaniatega saada kraapekaarte. Kraapekaartide kasutamine on tasuta ja kui neid ei kasutata õigeaegselt, kaotavad need kehtivuse. Sõltuvalt reeglitest võivad need anda auhindu, milleks võib olla uus tasuta kraapekaart, voucher, tasuta spinn minimängudes, raha või muu eriauhind, mis on toodud kraapekaardi kampaania reeglites.

Kui kraapekaart aegub, ei ole seda võimalik kasutada ega selle auhinda saada.

Valuuta

Juhul kui mängijakonto valuuta ei ole € (Euro), konverteeritakse kõik pileti ostud, mängude võidud jms baasvaluuta (Euro) alusel mängija kohalikku valuutasse ning kuvatakse selliselt mängijale bingokliendis. Kõik valuuta konverteerimised tehakse sama kursi alusel, et tagada õiglane ja võrdne vahetus.

Juhuslikkus

Bingo pallide loosimise järjekord genereeritakse Juhusliku Numbri Generaatori (ingl. RNG - Random Number Generator) abil. Relax Gaming Ltd kasutab litsentseeritud (MGA & AGCC) krüptograafiliselt tugevat Generaatorit, mida arendatakse Relax Gaming Ltd poolt. See tagab iga mängu tulemuste kujunemise absoluutse juhuslikkuse alusel.

Mängude keskmine väljamaksete määr

Bingo mängu auhindadeks on erineva väärtusega rahalised väljamaksed. Väljamaksete keskmine määr sõltub mängijate poolt ostetud bingo piletite hulgast, piletite hinnast, peavõitude suurustest, garanteeritud auhinnafondidest, müügikampaaniatest ning mitterahalistest auhindadest. Bingo numbrid loositakse Juhusliku Arvu Generaatori (Random Number Generator) abil, kindlustamaks, et bingo mängu tulemus on juhuslik ja ettearvamatu.